Minivolejbalisté úspěšně 15. 10. 2017

Minivolejbalisté úspěšně 15. 10. 2017

V neděli 15.10.2017 se drásovští minivolejbalisté zúčastnili prvního – rozřazovacího turnaje v Městské hale v Brně, Vodova ul. Startovala celkem tři družstva – dvě v kategorii modré, jedno v kategorii zelené. A všem družstvům se dařilo.

 Družstvo děvčat v modré kategorii bez porážky obsadilo ve své skupině prvé místo. Pod motivujícím vedením trenérky Katky Votavové v družstvu bojovaly – Eliška Křivánková, Pavlína Pavelková, Eliška Votavová a Barbora Málková. Na výkonu Elišky Křivánkové již bylo vidět, že sbírá zkušenosti v družstvech mladších i starších žaček.

Družstvo chlapců v modré kategorii s jednou porážkou z pěti utkání obsadilo ve své skupině druhé místo. Tahounem družstva byl Martin Čechovič, kterému se snažili pomáhat Matyáš Rozman, Karel Staněk a Štěpán Chalupník. K ještě lepšímu výsledku družstvu zabránilo příliš mnoho neúspěšných podání.

Smíšené družstvo v zelené kategorii překvapilo umístěním, když mezi sedmi družstvy ve své skupině obsadilo pěkné třetí místo. Trenér Dominik Jaroš vystřídal všechny hráčky a hráče. Se zkušenější Patricií Chvátalovou bylo družstvo tvořeno – Natálií Dostálovou, Matějem Litomiským a Martinem Křivánkem.

Tímto dobrým umístěním se drásovská družstva kvalifikovala v příštím kolo do nejvyšších skupin v soutěži, kde narazí jen na kvalitní družstva.

První krok byl však úspěšně učiněn.

 

Emil Čupera