Zleva nahoře: Ivana Severinová (trenérka), Matěj Fafílek, Alžběta Obručová, Nela Lajcmanová, Alžběta Farkačová, Eliška Chatrná, Tomáš Staněk, Natálie Dvořáková, Lucie Ondráčková, Veronika Malá, Barbora Pokorná, Kryštof Lidman, Eliška Ondroušková, Nela Bajerová, Nela Dostálová a Ema Severinová
Zleva uprostřed: Petr Zouhar, Tomáš Pohanka, Ondřej Tomšík, Radim Čejka, Šimon Lidman, Klára Žitníková, Nikola Dvořáková, Lucie Vymyslická, Lucie Malá, Barbora Ryšavá, Karolína Kellnerová, Beáta Olšarová (trenérka)
Zleva dole: Sofie Lajcmanová, Tereza Vymyslická, Nela Dvořáková, Klára Špalková, Jan Zouhar, Štěpán Soukup, Andrea Obručová Čuperová (trenérka)

 

Za uplynulou sezónu se děti v kategorii žlutý, oranžový a červený minivolejbal (1 .-5. třída) již tradičně účastnily turnaje Jihomoravského kraje pořádaného Volejbalovým centrem mládeže. V této soutěži se nevedou celkové součty bodů, vyhodnotí se vždy konkrétní turnaj. Mezi soupeře drásovských dětí patřily již tradičně Lokomotiva Břeclav, KP Brno, Tesla Brno, VK Znojmo-Přímětice, Orel Křenovice, Sokol Letovice, KP Milénova, AGROTEC Hustopeče, Slovan Ivančice, Sokol Šlapanice, PSYCHO Rosice, SK Blažovice. V jednotlivých skupinách dosahovaly hlavně děti z nejstarší kategorie červených ke konci sezóny již téměř výlučně prvního místa. I ostatní se drželi kolem středu skupiny. To je v konkurenci mnohem větších sportovních oddílů a sportovních škol opravdu výborný výsledek. Kromě turnajů v rámci soutěže volejbalového
centra mládeže jsme pro děti zorganizovali během uplynulé sezóny dva domácí turnaje, kterých se účastnili také rodiče a další rodinní příslušníci. Na startu začínající sezóny jsme doplnili volná místa po dětech, které odešly do starší kategorie, a těšíme se na další společně strávený čas na hřišti. Věříme, že v podhoubí těch nejmladších roste pro drásovský volejbal slušný základ. Ale ještě důležitější je, že děti baví pohyb, rozvíjí spolupráci a prožívají při sportu zážitky, na které budou celý život vzpomínat.

za kolektiv trenérek
Andrea Obručová Čuperová

Minivolejbal