Share

Soustředění žaček a starších minivolejbalistů Letovice 14. - 18. 8. 2017

Letos již počtvrté pořádali drásovští volejbalisté prázdninový kemp pro družstva mládeže v Letovicích. Tradičně za dobrých podmínek i dobrého počasí plně využívali renovovaného volejbalového areálu místního Sokola se třemi antukovými a jedním beach volejbalovým hřištěm. Na  bezproblémovém průběhu soustředění mají určitě dobré vztahy s místními volejbalisty. I ubytování a stravování v Domově mládeže místní střední školy nemělo závad.

 

Soustředění se zúčastnilo celkem 26 hráček a hráčů, kteří byli rozděleni do třech tréninkových skupin - starší žačky, mladší žačky a starší minivolejbalisté. Jako trenéři působili Emil Čupera, Dominik Jaroš a Tomáš Rozman. Vydatně instruktorsky pomohli bratři Pospíšilové a Michal Jaroš. Trénovalo se ve dvou tříhodinových blocích, dopoledne a odpoledne. Vytrvalci chodili po večeři ještě na beach volejbal. Pětidenní volejbalový maraton byl určitě dobrým vkladem do družstev mládeže pro novou sezónu. Na převážně dívčí družstva navázali příští týden družstva kadetů a juniorů.

 

19. 8. 2017 - mladší žačky - Lomnice u Tišnova

VS Drásov - TJ COOLNET Vlčnov 5 : 1

Hned po pátečním příjezdu ze soustředění sehrály v sobotu mladší žačky přípravný zápas v Lomnici proti Vlčnovu ze Zlínského kraje. Toto družstvo mělo v lomnické škole soustředění a požádalo drásovské o přátelské utkání. Hrálo se v tělocvičně, což po pěti dnech na antuce se mohlo zdát jako handicap, stejně jako skutečnost, že to byl pro mladší žačky první „dospělácký“ volejbal na velkém hřišti o šesti hráčích. Obavy byly zcela zbytečné, protože kromě prvého setu pak už ve všech dalších setech byl Drásov lepší. V jeho hráčkách byla větší vůle po vítězství.

 

Emil Čupera

Soustředění žaček a starších minivolejbalistů Letovice 14. - 18. 8. 2017 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit