Share

Muži 19. a 20. kolo VS Drásov 'B' - TJ Sokol Bučovice 'B' 9.5.2015

Druhé dvojkolo jarní části soutěže jsme odehráli doma proti Bučovicím. Na podzim jsme s Bučovicemi ztratili bod, tak jsme v domácím prostředí nechtěli připustit žádné komplikace. Počasí se vydařilo, piva byl plný kastl, tak se dal očekávat pěkný volejbal.

 

 

19. kolo VS Drásov 'B' - TJ Sokol Bučovice 'B' 3:0 (14,8,12)

Co se dalo očekávat se bohužel pro diváky, bohudík pro nás, nesplnilo. Soupeř přijel v počtu šesti hráčů, z čehož měl jeden zlomenou ruku, a jednoho trenéra. Zápas probíhal celkem hladce, tak jsme se stihli prostřídat, aby si každej zahrál. Na liberu nám pomohl Venca, na bloku jsme se točili já, Mara, Paťek, náhra Pepa, smeč a u se točili Míra, Bejk, Blázen a Domino. Hra asi nic moc, ale 3 body byly po pár minutách hry doma.

 

20. kolo VS Drásov 'B' - TJ Sokol Bučovice 'B' 3:0 (15,13,16)

Po půlhodinové ani ne pauze na pivo jsme začali druhý zápas. Na náhře se prostřídal Pepa se Zdenálem, jinak to bylo stejné. Soupeř nekladl téměř žádný odpor a nebýt našich nevynucených chyb, asi by nepřešel ani přes 10 bodů. Od bučovických mi přišel celý zápas (nejspíš vlivem absence hráčů a zranění) značně odevzdaný.

Po nejrychleji odehraném dvojzápase jsme se mohli těšit ze zisku 6 bodů.

 

Pod čarou:
Bejk vyhrál rozcvičku.
Splnili jsme cíl, neztratit žádný bod.
Paťek tradičně nestihl dorazit na 9.

 

Petr Starý

 

 

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit