Share

Muži 21. a 22. kolo Orel jednota Pozořice - VS Drásov 'B' 17.5.2015

Jelikož Pozořice si všechny domácí utkání přesouvají na neděli, muselo se jet v neděli a i když je nám to trochu proti srsti, nedalo se nic dělat. Zabrousíme opět na počasí a to bylo zase z rána škaredý a deštivý, ale nakonec se mraky ztratily a pro změnu začal fukar. Zima nebyla, což bylo celkem fajn.

 

 

21. kolo Orel jednota Pozořice - VS Drásov 'B' 0:3 (-20,-16,-22)

Dostal jsem za úkol od Blázna všechno a všechny pochválit, tak teda pochválím. Už od začátku se nám dařilo téměř ve všech činostech. Od servu až po útok, sice to občas každýmu ulítlo, ale to se stává. Dva sety byly v celku jasné pro nás a jeden jsme si vybojovali v koncovce. Zasloužená výhra i 3 bodíky do tabulky a mohlo se jít na sváču.

 

22. kolo Orel jednota Pozořice - VS Drásov 'B' 0:3 (-20,-19,-18)

Do druhýho špílu naskočil Martin místo mě na náhru jinak sestava zůstala stejná, teda za Gejmiho šel Patěk. Chopil jsem se přístroje a vytvořil pár obrázků do alba. Utkání probíhalo, dá se říct, identicky. Dva sety jasná záležitost a jeden cukačka domácích v koncovce. Vše se zvládlo a další výhra i body.

Sestava: U: Bejk, blok: Ferko, Gáma a Patěk, prda: Míra s Bláznem, náhra: Martin a Pepan

 

Pod čarou:
Simča se první zápas chopila fotoaparátu a vykouzlila dost hezkých fotek.
Cesta zpět byla okořeněna zastávkou, při který Gámavůz šel do KFC a Pepavagon do Meka.
Z naší objednávky slečna jen kroutila hlavou, lezla po stropě a 100% si myslela, že jsme banda kreténů a k pravdě určitě daleko neměla. A pecka, na závěr jsem si na zmrzku řekl místo polevy, že chci omáčku a slečně se jen potvrdilo s kým má tu čest.
Příští zápas doma s Utěchovem na kterej jste všichni zvaní a podpora příjde vhod.

 

 

Pepek

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit