Share

Muži 17. a 18. kolo VK Moravská Slavia Brno - VS Drásov 'B' 2.5.2015

První květnovou sobotu jsme vyrazili na zahajovací utkání druhé poloviny soutěže na hřiště Morendy. Počasí už ráno bylo poněkud deštivé a chladné. Nakonec se umoudřilo a mohli jsme v klidu hrát. Početná marodka a pracovní povinnosti některých stálic sestavy nás donutila naverbovat Vencu s Frantatiškem.

 

 

17. kolo VK Moravská Slavia Brno - VS Drásov 'B' 3:2 (-24,-22,19,17,9)

První dva sety se nám celkem dařilo téměř ve všech činnostech a pokaždé jsme vyhráli koncovku. To bylo ovšem všechno. Výhra v předchozích setech nás uspala a vlastníma chybama jsme dostali soupeře do rytmu a bylo vymalováno. Následující 2 sety a posléze i zkrácená 5. sada se nepodařila ani do koncovky. Odevzdaným výkonem se daroval téměř vyhranej zápas Morendě.

 

18. kolo VK Moravská Slavia Brno - VS Drásov 'B' 1:3 (-20,15,-23,-13)

Druhý zápas byl ještě horší než předchozí, ale soupeř viditelně polevil, nejspíš i vinou načatýho sudu v areálovým baru. K našemu výkonu bych asi neměl nic dodávat. Neskutečná bída a utrpení ve všech činnostech. Jediné co trochu vycházelo bylo podání. Moje prsty připomínali všem dobře známý zahradnický nástroj, příjem taky moc nevycházel a hlavně vycházející hvězdě 2. ligy Vencovi, naše poměrně vysoká úspěšnost na útoku by se dala přirovnat ke 100% slevám u Mountfieldu a obrana jak na síti tak v poli byla na bodu mrazu. Vyhráli jsme a to se počítá, ale můžeme být rádi, že divácí byla jen Simča s Kokinem.

 

Pod čarou:
Výkon s tohoto dvojzápasu se nedá přirovnat ani k družtvu žákyň kdekoliv na planetě.
Videa, který natáčel bratr doufám neskončí někde na netu.
Gáma dostal loktem do centrály od Bejka, čímž následoval Bláznův záchvat smíchu.
Příští týden hrajeme doma proti Bučkám a jen doufáme, že hra bude o něco lepší.

 

 

Jakub 'Pepek' Kubernát

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit