Share

Drásov - Holešov 3:0(21,21,20) a 3:1(22,-20,14,17)

V sobotu 10. října zavítal na naši palubovku soupeř z Holešova. Ten v prvním kole prohrál dvakrát s nováčkem druhé ligy, Vyškovem, a tak si přijel spravit náladu a pokusit se urvat alespoň jedno vítězství. Zároveň s námi hráli domácí zápas i naši junioři, proto začátek zápasu byl až v 11 hodin SEČ a museli jsme se na hřišti prostřídat.

V prvním zápase se nám podařilo navázat na výborný výkon z Olomouce z minulé soboty, a i když nebyl tak úplně přesvědčivý, na snadné vítězství 3:0 to stačilo. Jelikož naše lavička je momentálně oslabená o blokaře Grobyho (dlouhodobé zranění kolene) a smečaře Viktora Lípu (záda), doufali jsme, že nedojde ke zranění nebo jiným komplikacím. Naštěstí hra probíhala dle našich představ a soupeř, dělající mnohem více nevynucených chyb než my, nám to velmi ulehčoval.

Sestava: Krsoš, Kokin, Bridlis, Jara, Legy, Peťa a Ráďa

 

Do druhého špílu jsme nastoupili s ještě menším počtem hráčů. Krsoš musel odject z rodinných důvodů rovnou do Pekla a tak nezbývalo, než vypustit na hřiště největšího sypače druhé ligy, Poteca. Ten se úkolu zhostil na jedničku a stejně jako zbytek mančaftu se podílel na druhém vítězství. Pouze v jednom setu jsme polevili v koncentraci a trochu nás vylekaly křeče našeho jediného nahrávače. Naštěstí NaCl v tekuté formě zabralo a Kokin zvládl režírovat hru až do zdárného konce.

Sestava: Kokin, Bridlis, Jara, Legy, Peťa, Ráďa a Potec, jako záskok na všechny posty byl s kouzelným bagrem a mechovými prstíky nachystán Pavel Dvořák.

Za týden jedeme na výlet do Hlučína, který je momentálně v tabulce hned za námi na druhém místě. Snad se nám podaří udržet současnou formu a potvrdíme naše vedení v soutěži. Držte nám palce.

 

Viktor "Vektor" Lípa 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit