2. liga mužů - výsledky 13. a 14. kola

Poslední listopadová sobota nabídla v Drásově atraktivní souboj domácího celku s vedoucím celkem soutěže z Bučovic. Po posledních zápasech na půdě silných Holubic si drásovští dělali naděje na bodový zisk i v tomto utkání, navzdory tomu, že na straně Bučovic nastupuje několik bývalých extraligových hráčů. V dopoledním měření sil zvítězil celek Bučovic 3:0 na sety. Ale samotný průběh napověděl, že soupeř je hratelný a domácí mají chuť. Odvetné utkání se pak od začátku odehrávalo pod taktovkou domácího týmu, který vynikal na ve všech herních činnostech, především pak na bloku. Na straně hostí naopak nevycházelo vůbec nic. Volejbalové drama vyvrcholilo vzrušující koncovkou třetího setu. V něm byli bohužel hosté šťastnější a psychickou výhodu uplatnili i ve čtvrtém setu. Pátá zkrácená sada byla opět přitažlivou volejbalovou podívanou, kdy se ve vedení postupně vystřídaly oba týmy. Za stavu 14:13 pro hosty se pak Drásovákům podařilo získat tři míče v řadě a mohli se radovat ze zaslouženého vítězství.

V rámci dalšího kola odehrají muži VS Drásov v sobotu 2. 12. 2017 své zápasy na domácí půdě proti týmu VSK VŠB-TU Ostrava. Utkání začínají  v 11.00 a 15.00.