Share

Po nevýrazných výkonech z posledních kol soutěže neodjíždělo družstvo mužů k zápasům do Holubic v optimální pohodě. Což potvrdil ještě první set, ve kterém se radovalo domácí družstvo. To však byl v prvním utkání pro holubické poslední světlý okamžik. V následujících třech setech totiž zvítězil Drásov a zapsal tak důležité body do tabulky soutěže. V podobném trendu pokračoval i druhý zápas. Po získaném prvním setu však drásovští polevili a rázem prohrávali 1:2. Dokázali ještě vyrovnat, v tie-breaku byl ale šťastnější soupeř. Přesto dávají 4 body z palubovky TJ Holubice příslib do budoucna. Věřme, že tohoto impulsu náš tým využije.

V následujícím kole 2. ligy přivítají muži v domácí hale v sobotu 25.11.2017 vedoucí tým soutěže TJ Sokol Bučovice. Utkání začínají v 10.00 a 14.00.