Share

Turnaj Pardubice 2013

Poslední dubnovou sobotu se konal pro některé již tradiční první jarní turnaj na milované antuce, a to v Pardubicích. Oproti minulému roku se lehce změnila sestava, takže k matadorům Michalovi, Vikoušovi, Potýskovi, Lukimu, Řehelovi a krasokorčuliarovi Legovi přibyla moje maličkost a Zbyňa Michlovský.

 

Bylo na co navazovat, bo v minulém roce kluci uhráli druhý flek. Pro jistotu hned ráno zaspal Potec se Zbyňou ( omluvou mu buď pozdní návrat z restauračního zařízení ), takže jsem si v Letůvkách v klidu vypil kávu a důkladně prohlédl pohlednou obsluhu. Skupina „B“ ve voze Peugeot cestu přes Vysočinu trefila až napodruhé, takže jsme všichni přijeli akorát na čas.


K samotnému turnaji: ve skupině 5 týmů, z toho silná Choceňská Třebová a ještě silnější Hradec. Nejlepší voliš se hrál právě proti Hradci, s kterým jsme vyválčili těsnou remízu a v konečném účtování je poslali po skupině do sprch.


Semifinále celkem brnkačka a finále málem ostuda největší. Naštěstí se nám podařilo soupeře dokonale uspat a velmi tichým a nenápadným výkonem neprobudit. Zkrátka: přišli, viděli a utrpěli vítězstvíSmile


Skupina „B“ nasedla do Peugeotu a vyrazila ku domovu, skupina „A“ zůstala a řádně oslavila první letošní triumf. Nafoukli jsme nezbytnou proprietu, Michal někomu ukradl kytaru a začala jízda, která skončila nad ránem v místním klubu s GO-GO tanečnicemi. Inu jaro je tu. ( fotodokumentace je více než výmluvná )


P.S.: doufám, že se mě nikdo nebude ptát „Proč zrovna my jsme béčko“. Přinejhorším to opravím!!!

 

Ondřej "Olaf" Hökl

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit