Share

Muži 35. a 36. kolo Drásov - Hlučín 23.3.2013

Poslední dvojkolo sezóny 2012/2013 a nás čeká přímý souboj o 3tí místo tohoto ročníku druhé ligy. I přes letošní trápení se zatím držíme v popředí tabulky a jsme v patách třetímu Hlučínu. Sice jsme si to výkony v posledních kolech hodně zkomplikovali, ale naděje stále žije. Trenérovi jsou k dispozici téměř všichni hráči včetně juniorů, ale chybí nám největší zbraň GandOlaf. Před devátou hodinou volá Miloš, že budou mít zpoždění, ale že spěchají. Po deváté volá Miloš, že budou mít sice větší zpoždění, ale že už nespěchají, protože to měli za dva body a peníze co měl na večer, už uvalil za úplatky.

 

35. kolo VS Drásov 'A' - TJ Hlučín 1:3 (-18,15,-25,-18)

Vstup do zápasu neproběhl příliš dobře. Z prvních asi 6ti servisů hostů čtyři líznuly sako a pátej posadili na lajnu. Hned na začátku tedy soupeř odskočil a vzhledem k našemu utlumenýmu hernímu režimu ani nebyla naděje na zvrat. Druhý set přesně naopak. Trošku jsme přidali na servisu a hlavně soustředění v přihrávce a hned byl hra o 100% jinde.

Třetí set zase spíme, podáváme pomalu spodem a soupeř několikrát trápí naši nejistou přihrávku. Probíráme se až za stavu 19:23, kde konečně dáme nějaký rozumný servis a dokonce dobře bráníme následný útok soupeře. Bohužel veškeré snažení ukončily dvě naše školácké chyby v koncovce. Poslední set opět hrajem tužku a nahecovaný Hlučín si v pohodě jde pro vítězství a tím pádem jisté třetí místo v závěrečné tabulce.


36. kolo VS Drásov 'A' - TJ Hlučín 3:0

K druhému špílu není třeba příliš komentáře. Spokojený soupeř to téměř odchodil a my jsme šli jen o kousek rychleji. Jediný vzrůšo vzbuzují rozhodčí svými rozhodnutími, které naštěstí většinou končí dobře pro nás.

Tímto jsme si zajistili letošní čtvrté místo v tabulce před Šlapanicemi, které stejně jako my nedávno, podlehli Ostravě v obou zápasech.

 


Pár poznámek k zápasům:
Úderová „jistota“ hlučínského účka byla neuvěřitelná. Pokud někdy vznikne nějaká nová technika úderu při smeči tak ji zcela jistě vymyslí tento člověk, protože z 20ti útoků trefit balón pokaždé jinak a jinam už chce dost kumšt.
Hoši, elasťáky po kolena pod trenkama ve vytopené hale nosí buď ortodoxní gurmáni jako legendární Venca F. anebo cyklisti. Tak si možná rozmyslete, co vlastně chcete dělat za sport ;-).
Večer následovala žranice a chlastanice ve sklepě u Franty s následným přesunem do Metříčka, kde jsme jako správní chlapci z dědiny šlapali zelí na parketu až do pěti do rána.

 

Pár poznámek z afterparty:
Miloš po několika pivech a panácích slivovice: Hoši já s váma nikam nejedu. Žena má dnes svátek a já jí musím udělat radost.
Kdosi z davu: Největší radost jí uděláš, když dneska nepřijedeš domů.

Titul Miss Trpělivost vyhrává jediná ženská účastnice, která napřed vydržela několik hodin opileckých popěvků, následně dopravila bandu opilců do Brna, odkud si potom odvezla svého drahého Drahého, který mezitím vytvořil geometricky přesně vymezené umělecké dílo (zřejmě koláž) uprostřed silnice před Mahenovým divadlem (no to bude dežaví, zní to tak).

Toť pro letošek vše. Web určitě nezamrzne, protože opět bude série letních turnajů s reporty a budem pokračovat i v rozhovorech s hráči, atd. Díky za podporu všem divákům i sponzorům a doufejme, že příští sezóna bude o něco lepší než tato.

 

Viktor "Vektor" Lípa

 

Komentáře   

 
0 #1 vektor 2013-04-02 05:15
nějaký novoty:

http://vyskovsky.denik.cz/ostatni_region/cizek-jsem-presvedceny-ze-na-1-ligu-maji-i-palkovice-a-drasov-20130327.html
Citovat
 
 
+3 #2 Kokin 2013-04-02 09:35
:) ja mam na prvni ligu leda tak v chlastu
Citovat
 
 
0 #3 vektor 2013-04-09 09:27
Kokajne kdy budou ty fotky?
Citovat
 
 
0 #4 vektor 2013-04-22 04:55
tak žabiny nepostoupily :-(. Vrací se Nivnice s hnusnou halou a Polanka
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit