Share

Muži 31. a 32. kolo Drásov 'A' - Ostrava 9.3.2013

Předposlední domácí dvojutkání nabídlo v pěkně vytopené hale v Drásově vše jiné kromě pohledného volejbalu. Bohužel naše letošní tápání a hledání nějakého ideálně fungujícího systému, který by navázal na v podstatě několik let neměněnou základní sestavu, stále pokračuje. Poté, co jsme rozdali radost minulý víkend v zasněžené Morávce, jsme stejným dílem poslali radost i do Ostravy (asi aby nás nikdo neobvinil, že připluli nějací kapříci vzhledem k umístění týmů na konci tabulky). A tak si bohužel velký počet diváků opravdu vychutnal nepěknou komedii, jejíž úroveň v prvním utkání velkým podílem ještě devalvoval výkon sudích (naštěstí celkem vyrovnaný na obě strany, takže na konci jen člověk kroutil hlavou, co vše lze na empajru vymyslet).

 

31. kolo VS Drásov 'A' - VŠB TU Ostrava 1:3 (-22,22,-23,-17)

Hra postrádá absolutně lehkost a tak nějak chybí organizace. Sice hrajeme s nasazením, ale to Ostrava taky a při některých zákrocích přidává i štěstí. Nedaří se nám skládat do připravené obrany hostů, servisem taky nezaškodíme a na bloku si můžem o bodech nechat jen zdát, takže po čtyřech setech odchod na párek.


32. kolo VS Drásov 'A' - VŠB TU Ostrava 2:3 (21,23,-25,-20,-9)

Do druhýho špílu prohazujem sestavu: na U jde levorukej Pedros a na náhru Olaf. Pestřejší hrou, zejména přidáním doskoku, vedeme první dva sety od začátku do konce. Ve třetím setu ale klasicky nastává zlom a opět se začínáme trápit na útoku, což pokračuje i v dalších dvou setech. Servis stojí za starou bačkoru, takže ani tam soupeře nijak netrápíme. Sumasumárum, soupeř vycítil šanci i na druhý zápas a vyhecovaným výkonem si vybojoval dvoubodový vítězství.


Pár poznámek k zápasům:
Terezka s kolegou to u píšťalek moc nezvládli. Když už je přestalo bavit nepískat pateráky na nahrávce a pískat vymyšlený saka a teče, tak si pro zpestření domysleli neviditelný lanko, kterého se dotknul balon při výběru v poli, dobře oni. Naštěstí jejich výroky byly spíše k smíchu než k vzteku, takže obě družstva byla relativně v klidu.

Vzhledem k našim výkonům tak nějak dochází humor, takže jen trochu statistiky:
12krát jsme hráli tajbrejk
3krát jsme ho vyhráli
7krát jsme vedli 2:0

 

Viktor "Vektor" Lípa

 

 

Komentáře   

 
0 #1 Petr 2013-03-13 05:39
Pokud myslíš to lanko ve druhým zápasu, tak to opravdu bylo, pokud v prvním, tak to netuším, to sem tam nebyl :roll: ale bylo jasný, že po druhým vyhraným setu přide tradičnš tie break :D
Citovat
 
 
0 #2 vektor 2013-03-13 06:12
neviditelný lanko bylo v prvním špílu :-)
Citovat
 
 
0 #3 Kokin 2013-03-13 08:40
ja ti dam, ze to bylo jasny!! :lol:
Citovat
 
 
0 #4 Petr 2013-03-13 21:22
ve druhým jo, v prvním teda asi bylo neviditelný :-D
a bylo, přece by ste nekazili tradicu :lol:
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit