Share

Muži 25. a 26. kolo Holubice 'A' - VS Drásov 'A' 9.2.2013

Po týdenní pauze, kterou mnozí vyplnili návštěvou českých velehor, aby ještě provětrali pomalovaná úzká ( většinou zbytečně drahá ) „dřeva“, jsme měli v plánu výlet k sousedovi v tabulce, týmu Holubic. Hezky kousek za Brno do všemi velmi oblíbené haly, nebývale ve 12 lidech díky džuniorům, kteří se něměli HeadCoachovi nač vymluvit, bo měli volno, no ni!?. A chtěli jsme navázat na skvělý výkon z Palkovic.


Holubice – VS Drásov 3:2 (23,-24,23,-18,12)


Soupeře má primárně za úkol zničit Kokeš, Pedro, Viki, Opičák, Jara a Ferenc. Holubice vypadají jako po vymření, někteří z kádru se zapoměli vrátit z hor, takže nastupují v poněkud netradiční sestavě.
Od prvních míčů bylo patrné, že tentokrát spolu budou soupeřit spíše obrany než útok. V Holubkách je to samý čapájev, a kde ten není, pomůže amerika, případně rybička do zdi. Naopak my začali poněkud hůře, místy na hranici holomajzny a těžko jsme se rozehrávali k solidnějšímu výkonu. Přesto, nebo možná právě proto první 3 sety končily jen těsným rozdílem. Ve čtvrtém jsme si celkem bezpečně urvali bod, ale bohužel tiebreak vyšel více nadšeně hrajícím domacím.

Holubice – VS Drásov 1:3 (-12,21,-19,-18)

Náladu alespoň některým z nás zlepšili vepřové hody, pívo a bolek v místní nálevně. Do druhého zápasu jsme tedy nastoupili výrazně posilnění. Sestava dozněla lehčích změn, kdy na Ú začal Lukáš a na smeči se objevil tradičně zdrogovaný Miloš.
Od začátku se hrál trochu jiný volejbal, kdy jsme kluky z Holubic přehrávali ve všech činnostech. Ti se zmohli na odpor hlavně ve druhém setu, který šel na jejich konto. Pak už jsme si utkání celkem pohlídali a vybojovali další 3 pointy do italské tabulky.

 

Pár poznámek k zápasům:
Ferenc se zabydlel v základu a nikdo ho nemá rád kvůli prasácké plachtě. :-) ABSOLUTORIUM
Jara skočil brutální rybu, ozvěnu slyšeli až v Morávce, kde se Bučovice lekli a prohráli.
Mezi diváky se objevil Večerníček a želva ninja ( pravděpodobně Leonardo ).
Miloš se vyjevil jako názorově pevný a s jasným pohledem na věc, tak musel jít na mečbol z hřiště, protože trenér je u nás jen jeden…..a Miloš to prý není :-)

 

Ondřej "Olaf" Hökl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy pro stažení: 1, 2, 3, 4, 5 a 6.

Videa natočena mildovým ajfounem.

 

Komentáře   

 
0 #1 vektor 2013-02-14 17:57
:lol:
Druhá poznámka je moooc :-D
Citovat
 
 
0 #2 Olaf 2013-02-14 19:08
A jinak to stojí za ....:-) Díky
Citovat
 
 
0 #3 Kokin 2013-02-14 20:30
je to dobry. kecas blbosti! :-) milos mi slibil videa ze soboty, takze je sem hodim jakmile je budu mit.
Citovat
 
 
0 #4 Kokin 2013-02-17 15:00
pridana videa z tohoto zapasu.
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit