Share

Muži 21. a 22. kolo Drásov 'A' - Litovel 19.1.2013

Po výletu k lídrovi soutěže nás čekal KLÍČÁK na domácí půdě. Do Drásova dorazil Tatran ze dvou stran. Tradičně z jihu bratři Pospíšilové a od severu borci z Litovle. Jedním dechem nutno dodat, že zdaleka ne kompletní, ale my na tom byli podobně. Vektor od nevidím do nevidím předstíral práci v Košicích a po večerech trénoval na Vranov, Carda polykal ta-ble-ty!!! a Míša Krskůj má novýho kamoša…..Meniskus Limitus :-) - oba nás alespoň přišli podpořit. Naštěstí souběžně s námi hráli junioři, čehož náš kauč skvěle využil a zaplnil lavičku Lavičkou a dalšími.

 

VS Drásov 'A' - TJ Tatran Litovel 3:1(17, -24, 18, 18)
Do zápasu jsme nastoupili s Kokešem na trku, Jara s Drahošem na středu, na kůle bombarďák Miloš a najetej Opičák. Na handě tradičně „tvrdil“ muziku captain Bridlis. Los libretos don Šebos.
Po nervozním začátku jsme se postupně propracovali do vedení a první sadu získali na svou stranu, hlavně díky dobré obraně. Bohužel ve druhém setu jsme stále tahali za kratší konec. V koncovce se nám však podařilo náskok soupeře smazat, abychom následně naši psychickou výhodu promrhali a set ztratili. Nástup do třetího setu se nám opět nezdařil a až série Ference na podání a dobrá obrana nám pomohla vývoj setu zvrátit a dotáhnout do vítězného konce. Čtvrté dějství už jsme si pohlídali a již déle neodkládali odchod na polévku.

VS Drásov 'A' - TJ Tatran Litovel 3:0 (16, 19, 21)
Posilněni a dobře naladěni i díky prsu s mlékem a zákusku v drásovské cukrárně jsme chtěli uspět i podruhé. Sestava zůstala stejná s koncem prvního mače,tzn. Olaf náhra, Ferenc s Drahošem střed, na kůlech bombarďák Opičák a najetej Miloš, jen na „Ú“ se objevil Pedros a Vašek Vasilovič vystřídal Šebu na libretu.
Celý zápas měl poklidnější průběh a po celou dobu jsme měli mírně až více navrch. Vystříhali jsme se nepřesností, spolehlivě útočili a do všech koncovek jsme vstupovali s pohodlným náskokem. S postupem času i kluci z Litovle kladli menší odpor a my si tak došli pro druhé tříbodové vítězství. Sláva :-).

 

Pár poznámek k zápasům
O potenci útočníků Tatranu jasně vypovídá výrazné vylepšení statistiky bloků našeho nejmenšího a nejhoršího blokaře – nebudu jmenovat.
Velmi dobře se opět prezentovali naši junioři – absolutorium!!!
Poklidný průběh druhého mače dokonale uspal Lukáše, příště mu někdo vezměte deku.
Velmi fajná rozhodčí Terezka nám to s kolegou velmi dobře odpískala, ať na ně jenom nenadáváme :-).
Nějaký prase mi na auto namalovalo prase. Jestli tím myslel můj způsob jízdy, tak se skřípěním zubů asi souhlasím. Jestli tím myslel moji atletickou postavu, musím protestovat – nemůžu za to, že jsem vyfasoval dresy s břichem

 

Ondřej "Olaf" Hökl

Komentáře   

 
0 #1 vektor 2013-01-24 18:06
toto trvalo :-(, ale stálo to za to :-). Odtěď píšeš ty.
Citovat
 
 
+1 #2 olaf 2013-01-24 18:37
to ne, to by ze me brzo byl alkoholik:-)
Citovat
 
 
0 #3 vektor 2013-01-24 19:06
Pozde
Citovat
 
 
0 #4 Pedros 2013-01-24 22:49
Absolutorium :lol:
Citovat
 
 
0 #5 Drahý 2013-01-25 07:26
Vektor: Já myslím, že zrovna ty máš o alkoholičení zrovna co komu vyčítat :D
Olaf: Super článek, nechceš psávat raporty i z trenálů, aby se člověk během týdne pobavil vícekrát? :-)
O tom praseti bych MOŽNÁ něco věděl, ale nejsem blbej, abych se přiznával ;-)
Citovat
 
 
0 #6 olaf 2013-01-25 14:15
idealni na zpravy z treninku je Carda, muzes mu to navrhnout:-) jinac dikec za pochvalu vsem, no a jak se rika: v nejlepsim prestat:-)
Citovat
 
 
0 #7 vektor 2013-01-26 18:49
tak řek bych, že dneska dobrý...ale su rozbitej jak cigánský hračky :o
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit