Zleva nahoře: Radka Mezuláníková, Tereza Baláková, Petra Mezuláníková, Eliška Křivánková, Kamila Kollarčíková, Magdaléna Vojancová, Nikola Málková, Kristýna Podlucká a Veronika Pavlíková
Zleva dole: Emil Čupera (trenér), Pavlína Pavelková, Eliška Votavová, Patricie Chvátalová, Natálie Dostálová, Barbora Málková, Agáta Pokorná, Karolína Kellnerová a Lenka Chvátalová (trenérka)

 

V minulé sezóně 2018/2019 družstvo skončilo v krajském přeboru na 10. místě. V soutěži startovalo 32 účastníků. Po skončení soutěže se žákyně zúčastnily čtyř turnajů, kde třikrát zvítězily.
V sezóně 2019/2020 bude družstvo startovat opět v krajském přeboru. Přestože v této kategorii je tradičně velký počet týmů, mělo by být cílem umístit se do 8. místa a postoupit tak do finále. Děvčata se musí snažit uspět v konkurenci výběrových oddílů či družstev ze sportovně zaměřených škol. Není to nereálné, protože ze základu družstva nikdo neodešel do vyšší věkové kategorie. Navíc do družstva přišlo celé družstvo žákyň mladších, které v uplynulé sezóně vybojovalo mezi 24 účastníky pěkné třetí místo ve sdruženém přeboru Jihomoravského a Zlínského kraje. Jak se jim podaří herně doplnit starší spoluhráčky, ukáže nová sezóna.
Zápasy budou žákyně hrát opět turnajovým systémem ve čtyřčlenných skupinách, ze kterých vítěz postupuje do vyšší skupiny a poslední sestoupí do skupiny nižší. Proto v průběhu soutěže jsou známy pouze termíny turnajů,
nikoliv soupeři v nich a místo zápasů. Účasti v jednotlivých skupinách odpovídá i zisk bodů do celkové tabulky; čím vyšší skupina se hraje, tím vyšší je bodový zisk. Vzhledem k velkému počtu družstev VS Drásov v soutěžích a kapacitě drásovské haly odehrají žákyně všechny své soutěžní zápasy na hřištích soupeřů. Trenérem družstva zůstává Emil Čupera.
Emil Čupera, trenér družstva

Družstvo žákyň