TJ Sokol Šlapanice - VS Drásov 3:1 (20,18,-23,19) a 0:3 (-20,-12,-14)

[Tady máš ten psací stroj, synku. Vyrobili ho soudruzi z brněnský Zbrojovky, to se ti bude psát samo. Jináč jak bylo v tej Itálii, jak byls, dobrý? Doufám, žes nebydlel v ňákým špaghettu, haha, to jsem tě dostal, co?]

Dne 22. 2. 2020 jsme vyjeli na venkovní zápas do Šlapanic. Bohužel jsme se nedokázali dostatečně zkoncentrovat na start utkání a se stavem 0:2 jsme mohli pomýšlet jen na tie-break. Ačkoliv jsme další set v těsné koncovce vyhráli, navázat na parciální úspěch jsme nedokázali. 1:3.

Druhý zápas byl zcela o něčem jiném. Dařilo se nám podání a soupeř naopak hrubě nezvládal přihrávku. Šlapaničtí smečaři se pravidelně střídali, ale jakmile odešel jeden, hned jsme naším servisem zaměřili druhého, dokud rovněž nevystřídal zpět. Spravili jsme i přihrávku, takže se dalo kombinovat více středem a útočit proti méně kompaktním blokům, což rovněž pomohlo. Celkově jasný výhra 3:0. Zisk třech bodů nebyl úplně to pravé, s čím jsme do Šlapanic vyráželi, ale i ty nuzné tři body se počítají.

Tuto sobotu hrajeme derby doma s brněnským Komárovem. Můžete nás přijít podpořit, utkání začnou klasicky v 10 a ve 14 hodin.

[Je ti dobře? Seš ňákej zelenej.]
- Ále, něco na mě leze, pane vedoucí.
[Počkej, uvařím ti pelyňkovej čaj s česnekem a se slivovicí, ten na chřipku vždycky pomáhá, to věděla už moje prababička, a ta se něco nastonala. To ti povím takovou historku, jak jednou...]