II. liga mužů: VS Drásov – Blue Volley Ostrava 2:3 (-18,-23,18,16,-8) a 2:3 (22,-18,23,-23,-6)

[Jménem oddílu vítám příznivce Volejbalového sdružení Drásov. Právě čtete článek o sobotním domácím zápase proti oddílu Blue Volley Ostrava. Na pozici redaktora skončil t̶e̶n̶ ̶h̶ň̶u̶p̶- předešlý člověk, který ̶b̶y̶l̶ ̶z̶ ̶d̶ů̶v̶o̶d̶u̶ ̶n̶e̶s̶p̶o̶k̶o̶j̶e̶n̶o̶s̶t̶i̶ ̶v̶e̶d̶e̶n̶í̶ ̶s̶ ̶j̶e̶h̶o̶ ̶p̶r̶a̶c̶í̶- se po vzájemné domluvě s vedením rozhodl vydat jinou kariérní cestou. ̶J̶e̶s̶t̶l̶i̶ ̶s̶e̶ ̶j̶e̶š̶t̶ě̶ ̶n̶ě̶k̶d̶y̶ ̶u̶k̶á̶ž̶e̶ ̶p̶o̶b̶l̶í̶ž̶ ̶D̶r̶á̶s̶o̶v̶a̶,̶ ̶d̶o̶s̶t̶a̶n̶e̶ ̶d̶e̶k̶u̶ ̶a̶ ̶d̶r̶á̶t̶e̶m̶ ̶d̶o̶ ̶v̶o̶k̶a̶.̶- Do budoucna mu přejeme hodně štěstí a dveře má u nás vždy otevřené.] - [Šéf]

Dobrý den, budu odteď psát tyto články já. Slibuji, že fraška v podobě textů mého předchůdce se již nebude opakovat. Odteď bude úroveň těchto zpráv zcela jinde. Začnu tedy.

Dne 15. února jsme hostili celek z Ostravy. Zápasy začinaly v 10 a ve 14 hodin. Kromě smečaře/univerzála Jakuba Procházky a nahrávače Ondřeje Hokla chyběl ještě nahrávač Tomáš Kubernát, ten však jen na druhý zápas. Ranní zápas jsme tedy začali v sestavě Kubernát, Balík, Olšar, Řehák, Malášek, Lavička a Jelínek. Střídali M. Jaroš a Brídl. Počátek zápasu jsme trestuhodně nezvládli a hostující celek z Ostravy tak poměrně snadno vedl 2:0. Další dva sety jsme naopak s přehledem zvládli. Tie-break byl z naší strany těžkopádný a druhý bod tím pádem připadl hostům.

Po dršťkové/česnekové polévce, které jsme si U Císaře Pána mohli vybrat, jsme se mohli těšit na příjezd bývalého drásovského spoluhráče M. Pospíšila.

Důležitý první set druhého zápasu získal tým VS Drásov v sestavě L. Pospíšil, Balík, Řehák, M. Jaroš, Malášek, Lavička a Jelínek. Střídali Brídl a Olšar. Ostrava však v dalším setu změnila dynamiku hry, čímž ovládla sadu druhou. Třetí a čtvrté dějství se rozhodovalo až v těsné koncovce. Opakoval se zkrácený set, který dopadl ne nepodobně tomu v prvním zápase. Domácí mužstvo tak podlehlo „Modrému Volejbalu Ostrava“ dvakrát 2:3.

V příštím kole vyrážíme do Šlapanic.

[Výborně, synku. To je úplně vo něčem jiným než ty žblepty toho pablba před tebou. Žádný výhovorky, pěkně stručně a jasně, jak říká v neděli v televizi Vašek Hlodavec nebo jak se menuje, haha. To je to, co lidi chcou, bratranec z Amériky říká, že se tam už lidi postupně zase vrací k telegramům, takže nás to za pár let čeká taky. Prej kvůli tomu zpívají „Radio killed the video star“, ale nevím, co to znamená. Smích je navíc nástroj Satanův, to přece říkal už Ctihodný Jorge, a to byl apoštol. Večeřel s Mojžíšem, chápeš ne? To se jen tak někomu nepovede, takže to musí něco znamenat. Jináč abychom to nezakecali, mám na půdě starej psací stroj, tak ti ho příště donesu, na tom se ti to bude psát jedna báseň.]