II. liga mužů: 19. - 20. kolo Volejbal Ostrava - VS Drásov 3:0 (22,22,16) a 3:0 (19,29,20)

Asi chápete časovou inkonzistenci odehrání zápasu minulý týden a publikace článku z něj dnes večer. Rád bych řekl, že za všechno může korektor, jenž se zpozdil s opravou textu. Bohužel však korektora nemáme. OK, nalejme si čistého vína. Trošku sladší, ale dobrý, archivní. No za vinu samozřejmě může Volejbal Ostrava, protože nám nedovolil dovézt ani bod. Co bod, ani set. A to se nedělá. Ty ty ty. Takže musím zase psát článek o prohraným dvojzápase kdesi ve Slezsku. (Teď jste mě měli litovat. Tak třeba příště.)

Co si budem povídat, o Vánocích jsme věnovali více času vanilkovým rohlíčkům než pohybu. Alkohol je metla lidstva, ale zametat se musí, znáte to. První trénink druhýho ledna jsme bylu nuceni zrušit - vždyť jsme se tvarem víc podobali míčům než hráčům. A to jsou míče barevný jak Taťka Šmoula. Taťka Šmoula!

Chci tím říct, že bezbodový výsledek byl překvapivý asi jako prohra Gargamela v jakýmkoliv díle. (Já vím, paralel se Šmouly už bylo dost) Míč se od nás odrážel jak hopskulka, podávali jsme neúčinně a často chybně a útoku jsme radši začali říkat třetí úder. Však víte proč. Prostě oba zápasy herně ne moc kvalitní z obou stran, v koncovkách jsme vyhořeli jak františek. Vonný františek, aby bylo jasno.

Je nutno zmínit, že tento dvojzápas byl (prozatím) posledním pro našeho blokaře Dominika Havlíka. Rozhodl se naplno věnovat (prodeji) alkoholu. Přejme mu v této veřejně prospěšné činnosti štěstí, vysokou marži a zdravá játra svých zákazníků. Kariéru však ukončil/přerušil na vrcholu. Taková sprška nadávek, kterou zasypal po neúspěšném servisu ostravskou tělocvičnu, se jen tak neslyší. Odpočívej v pokoji, ty k**** jedna **prc***!

Tuto sobotu hrajem doma s Palkovicemi. Přiďte nás podpořit ̶,̶ ̶a̶b̶y̶c̶h̶o̶m̶ ̶n̶e̶d̶o̶p̶a̶d̶l̶i̶ ̶j̶a̶k̶ ̶G̶a̶r̶g̶a̶m̶e̶l. Nebo nechoďte, ale budete si to vyčítat. Možná. OK, za zkoušku to stálo, užijte si klidný víkend bez volejbalu.