II. liga mužů: Brno-Komárov - VS Drásov 1:3 (14,-20,-19,-25) a 2:3 (-21,20,-18,23,-19)

Oukej, bez palečnice přiznávám, že tenhle zápas se hrál ještě v listopadu. Letošním, to zase prrr. Navíc třicátýho. Motivace a nápady po dlouhé půlsezónně halt kapku uvadají.

S Komárovem jako takovým jsme v lize ještě nehráli, cca půlka kluků ale přešla z Tesly Brno, kterou dobře známe. A co se vlastně stalo s Teslou? Ano, správně, rozpadla se. Možná si pamatujete heslo "Teslu nerozbiješ", jež si chalani dali mj. na trička. Jak dnes známo, toto heslo zestárlo podobně špatně jako Lindsay Lohan, Macaulay Culkin nebo výroky T. A. Edisona o nevyužitelnosti střídavého proudu. Ve vědeckém zápase s Nikolou Teslou tak Edison neuspěl. Ale zpátky k Tesle. Teda ke Komárovu, u Tesly jsem skončil.

Rozbití Tesly na kvarky k nám každopádně přineslo dva škvarky - Baldu (sic již loni) a Trhače. Tito dva se stali základními pilíři naší sestavy. Nejinak tomu bylo i v zápase s Komárovem (hošani si mimochodem sloganem "To je Komec!" pojistili možnost budoucího třesku - jak vidět, poučili se).

Ačkoliv nešlo o kdovíjak pohledné zápasy, dokázali jsme si podržet roli favorita a ztratit pouhý bod. Věříme, že manažerys Závoďák to ošéfuje a Komec se v soutěži udrží, neb se s kluky známe a jsou geograficky daleko, co by Obelix oštěpem dohodil, tak si můžem trošku přispat. A to se počítá.