II. liga mužů: Drásov - Kojetín 3:0 (13,15,19) a 3:0 (25,19,19)

Sobotní duel s Kojetínem patřil do kategorie profesorsky odehraných utkání se slabším soupeřem. Kupodivu takovýto přístup nevedl k obvyklému podcenění protivníka a ztrátě bodů, neřkuli důstojnosti. Naopak jsme podali vyrovnaný výkon v obměněných sestavách po celé dva zápasy. Jediná těsná koncovka hned po polívce se dá prominout.

Náš trenér Pavel si aktivní hru volejbalu nedokáže odříct, proto místo sobotního koučinku upřednostnil Mistrovství ČR superveteránů a superbab (fakt si tak říkají) v Jindřichově Hradci. Se svojí skvadrou známých legend (viz foto stažené z webu VolleyCountry) skončili na 3. místě, k čemuž jim chci jménem oddílu pogratulovat. Trénování našeho celku se tedy ujal předseda oddílu Hagibis.

Kuriozitka vzešla snad jen z mezizápasové přestávky. Drásovský exsmečař Vektor nějak nestihl ranní zápas včas, a tak dojel až na polívku. Jenže dojel ve voze značky Hyundai, což je společně s holičem jediný doposud známý nepřítel Olafa. No co si budem, rozleželej Olaf po polívce a plzeňským dvojboji možnost zkrátit si štreku do kavárny uvítal, což však neuniklo našemu paparazzi, jenž nebohého hocha z Letovic in flagranti delicto vyblejskl.

Tuto sobotu máme volnou. Využijeme ji tedy po vzoru nejvyššího k rekondičnímu pobytu (ať už kdekoliv) tak, abychom byli připraveni na Holubice víkend příští. Zápas sehrajeme opět na domácí půdě, tak si nás nenechte ujít.

Na obrázku může být: 1 person, venku