II. liga mužů: Palkovice x Drásov 3:0 (27,21,24) a 3:2 (20,-19,-23,17,8)

Dobrá, článek ze sobotního zápasu mužů přichází. Malinko se zpožděním, ale to víte, žalozpěvy se píšou hůř než chvalozpěvy.

Po několikaleté pauze soutěž opět přihlásil tým z Palkovic. Jednoduše jeden z pěti moravskoslezských týmů v soutěži. Stejný počet sobot si tím pádem musíme vyhradit na výlety, jež vypadají tak, že za tmy vyjedeme, celý den strávíme v uměle osvětlené tělocvičně a za tmy se vrátíme.

Každopádně soupeř, jenž dle rozcvičky nevypadal nikterak světoborně, nás překvapil tím, že nechával naše plachtící podání dopadnout do autu. Teorie, dle které byl míč neohraný a přefouklý, tudíž lítal do autu, fungovala snad i prakticky, na funkci rostlináře ani účinnosti našeho podání však bohužel neměla (pozitivní) vliv. Všechny tři sety jsme, ač v koncovkách, projeli jak vesnická mamina kolečka dvojkočárku. Jinak za prohru samozřejmě může Bejk, kterej se nanominoval do funkce kapitána. S takovým kapitánem se můžem rovnou přejmenovat na VS Titanic Drásov. Nedík.

Kupodivu jsme vylobbovali 2,5 hodinovou pauzu, takže jsme krom pivolívky stihli i návštěvu zdejší cukrárny. Venca si dal balkánskou specialitu - indiána s kornoutkovou zmrzlinou (včetně kornoutku). Trhy s Lukášem zase využili svých hrnčířských schopností z minulých životů k tvorbě nápisů na stíracích polštářcích. Pome konečně do druhýho zápasu teda už.

No konečně. První set nedopadl podle představ, a tak Pavel provedl několik rošád. Především pak pustil na hřiště nahrávače a sobotního premianta Lukyho ml. (přezdívka ještě nebyla určena, ale to přijde). Změny dodaly týmu druhou mízu a další dva sety pro nás skončily vítězně. Poté však bylo porušeno pravidlo "vítězná sestava se nemění" a volejbalový bůh s námi tím pádem neměl nejmenšího slitování - další set jsme prohráli. Tajbrejk v náš prospěch po úvodním pětibodovém manku také nešel, a tak jsme si ani zpáteční cestu kdovíjak neužili.

Tuto sobotu hrajem doma s Kojetínem, čímž zveme všechny naše fanoušky, podporovatele a obdivovatele k účasti. Zápasy sehrajeme v netradičních časech 9:00 a 13:00, neb po nás v časech 11:00 a 15:00 hrají naši junioři proti Šlapanicím.

Na obrázku může být: 2 people, sedící lidé, stůl a indoorNa obrázku může být: one or more people, people sitting, people eating, stůl, uvnitř a food