II. liga mužů: VS Drásov - Nový Jičín 3:0 (20,15,22) a 3:1 (-24,22,16,15)

Tentokrát budu krátký jak novojičínský dialekt. Hosté mají asi nejmladší soupisku soutěže. Univerzální poučkou ve hře proti mladým hráčům je snaha vyvarovat se přílišným nevynuceným chybám a nechat kazit naopak mláďata. To se nám povedlo tak napůl. No prostě kazily oba týmy stejně hodně, takže nepovedlo. Každopádně jsme měli ve všech setech navrch od přítahu přes útok až po servis. Zasloužená výhra.

Po zápase nějaký výtečník přispěchal s informací, že bude fazolová polévka. Zpráva se naštěstí ukázala býti fejkovou, takže jsme si oddechli, neb jsme věděli, že se na hřišti budem moct znovu nadechnout.

Odvetu jsme nezačali příliš dobře a po prohraném prvním setu jsme si zadělali na malér. Ještěže však nakonec triumfovala vůle, a drang nach süden se tak nekonal. Dalších 6 bodů na účtu, fajne.

Tuto sobotu hrajeme poslední zápas podzimní části sezóny v Morávce u Ostravy. Očekává se opět duel Bobr vs. Olaf. Rozumní lidé věří samozřejmě našemu Olafovi. Odjezd v 5:45 z Drásova. Před námi 24hodinová směna plná volejbalu, drkotání se minibusem, konzumace alkoholu a tučného jídla a v neposlední řadě jízda Metrem. Snad se nikomu nic nestane.