1. liga juniorů - výsledky 15. a 16. kola

V posledním předvánočním kole soutěže přivítali junioři VS Drásov na domácí půdě soupeře ze Svitav. Při pohledu do tabulky bylo zřetelné, že se svitavským týmem mají drásovští junioři šanci na zisk bodů. V prvním utkání se tyto prognózy naplňovaly bohužel jen v prvním setu, který domácí ztratili až po chybách v koncovce. V dalších setech se už bohužel na straně Drásováků negativně projevil horší příjem soupeřova podání a absence jednoho z klíčových smečařů. Hostujícímu celku se tak v prvním zápasu podařilo zvítězit hladce 3:0.

V odpoledním měření sil se juniorům VS Drásov nejprve podařilo zaznamenat dílčí úspěch, když ovládli první sadu. Následující set však ztratili po vyrovnané a napínavé koncovce, což vývoj utkání definitivně zlomilo na stranu hostů. Ti ovládli zbylé dva sety větším bodovým rozdílem a odváží si z Drásova dvě vítězství.

K následujícímu dvojutkání přijede na palubovku VS Drásov v sobotu 20. 01. 2017 tým TJ Sokol Šlapanice u Brna. Utkání začínají vzhledem k souběji s 2. ligou mužů v 11.00 a 15.00.